הדפסה
פנאי - מחשבים

הפיגוע בדולפינריום


מאז הפיגוע המחריד בדולפינריום, שארע בשבת לפני כשבועיים, נפתחו מספר אתרי הנצחה לזכר 20 הצעירים הי"ד שנרצחו בו:
http://www.dolfindisko.com. האתר של הדיסקוטק "דולפינדיסקו" שבו אירע הפיגוע. מכיל את תמונות הנרצחים, סיפורי חייהם, תמונות קשות מליל הפיגוע, פורום וכן מספר חשבון בנק לתרומות עבור המשפחות השכולות.
http://www.shevahmofet.org אתר בית הספר "שבח מופת", שבו למדו שש תלמידות ובוגר שנרצחו בפיגוע, ותלמידות נוספות שנפצעו בו. אפשר למצוא בו את תמונות התלמידים שנרצחו עם קורות חייהם, סרטון פלאש, כתבות על הפיגוע שהתפרסמו בעיתונות, דבר מנהל ביה"ס בעקבות הפיגוע, פורום וצא'ט. אפשר לכתוב דרכו דברי תנחומים למשפחות השכולות, ועוד יותר חשוב מזה, אפשר לשלוח גם דרכו תרומות עבור המשפחות השכולות שרובם כזכור עולים חדשים.


www.ynet.co.il/home/0,7340,L-1258,FF.html פרוייקט מיוחד של Ynet המכיל את תמונותיהם של כל נרצחי הפיגוע וחלק מסיפוריהם, וכן קישורים לכל הסיקורים של Ynet אודות הפיגוע.
http://www.Teror-Victims.up.co.il אתר זכרון בנוי בפלאש. סרטון, מכתבים, פורום וצ'אט.
http://www.yourdear.co.il/dolfinarium.html דף ב"אתר ההנצחה הישראלי yourdear" ובו תמונותיהם וסיפוריהם של כל נרצחי הפיגוע. בעלי האתר מתכוונים להגיש למשפחות השכולות חוברת הנצחה שבה יודפסו דברי התנחומים שישלחו הגולשים באמצעות האתר.
וכמובן יש גם נרות נשמה וירטואליים שאפשר להדליק באתרים: http://www.atraf.co.il/zikaron/frames.htm ו- http://www.amalnet.k12.il/memory

שאלות, תגובות על מאמרים שנכתבו, רעיונות והמלצות על אתרים לכתבות הבאות נשמח לקבל בדואר האלטקרוני.