הדפסה
אולפנות -

אולפנית ישורון פתח תקווה

אולפנית ישורון הנה בית חינוך עירוני בפתח תקוה. באולפנית לומדות למעלה מ – 1500 תלמידות כ"י מכל הישובים באיזור.

יחודה של האולפנית הוא בהיותה בית חינוך המעמיד את ערכי החסד והנתינה במרכז. באולפנית פועל מעון לילדים אוטיסטים, מועדונית לילדים אוטיסטיים, מוקד טלפוני המפעיל את כל ארגון "כח לתת" על מכלול 18 סניפיו בכל רחבי הארץ, בתי קפה במרכזים לקשישים, התנדבות קבועה בעיר רמלה, ועוד, ועוד.

שפע הנתינה נועד לחבר את הבנות אל הערכים המרכזיים של חיינו: חיבור לכל עם ישראל, מתוך מה שאנו לומדים בתורת ישראל תוך השפעת שפע של אור וטוב על כל מרחבי ארץ ישראל.

עקרונות אלה מכריחים אותנו לשאוף ולהצטיין בכל תחומי החיים. לכן, גם תחומי בדעת והלמידה מפותחים ומשמעותיים. באולפנית מגוון עצום של מגמות ומסלולי לימוד המאפשרים לכל אחת לבחור את דרכה.

מזה כשלש שנים אולפנית ישורון מהווה בית ספר ניסוי מוביל במכלול תחומי הניסוי הפועלים בו. אגפי הניסוי מסייעים לנו להגדיר מחדש את משמעות המושג "בית ספר". צוות האולפנית* מוסר את נפשו כדי לראות ברכה במפעלנו החינוכי.

אולם, גולת הכותרת של האולפנית היא בהיותה בית חינוך המקבץ בתוכו מכלול שלם של בנות. החזון על אחדות העם והמפגש בין בנות שונות, משכונות שונות, מעדות שונות, עולות וותיקות, עם שאיפות רוחניות שונות, עם שאיפות לימודיות וחלומות, ועמדות שונות, כולן נפגשות - יחד – ובונות קהילה. כולן מסייעות לנו להפוך סיסמאות והכרזות לאורח חיים!

בעז"ה, נעשה, נעלה, נתקדם – ונצליח!

פרס חינוך ארצי מטעם נשיא המדינה לישורון
האולפנית נבחרה לקבל את פרס נשיא המדינה לשנת תשס"ז בזכות ההצטיינות של תלמידותיה, האינטגרציה, החינוך הייחודי לחסד ולמעורבות חברתית, הניסוי הפדגוגי שמדגיש אוטונומיה של התלמידות, ועוד.

אולפנית ישורון במקום שלישי בארץ במצויינות!!
אולפנית ישורון נמצאת במקום השלישי בארץ במצויינות בהישגי בגרות קיץ תשס"ו, לאחר שאחוז המצטיינות 16.39%
מתלמידות י"ב קבלו ממוצע בגרות בין 90-100!!!!
הישג זה מגיע לאחר שהאולפנית כבר זכתה בעבר בפרס החינוך הדתי, פעמיים בפרס החינוך המחוזי, מקום חמישי ברשימת עשרת בתי הספר הטובים בארץ, ובאליפות המ"מ!!
יישר כוח לתלמידות, לכל צוות המורים, ולהנהלה!!

אולפנית ישורון זכתה בפרס החינוך המחוזי לאיכות ומצויינות לשנת תשס"ו!!
על הצטיינות במימוש תפיסת בית הספר כבית חינוך, תוך הפעלת תהליכים חברתיים ברמה הארצית.
על פיתוח והפעלת תוכניות קשב ליצירת סביבה מוגנת, מצמיחה ומכבדת, הבניית תהליכי בקרה ותיעוד לכל אורך העשייה.
על מסירות גבוהה של צוות המורים וההנהלה במתן פתרונות יצירתיים, יצירת סביבה נגישה, מענה לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים וייחודיים, ומתן מענה לילדי גן בעלי צרכים ומשפחותיהם.
על יצירת חיבורים משמעותיים בין האוכלוסיות המגוונות והשונות בחברה, בקירוב לבבות, דרך ארץ ודוגמה אישית לצד פיתוח תהליכי למידה-הוראה, הערכה וקידום הישגים לימודיים.

 

כתובת:זליג בס 17 פ"ת

טלפון:03-9337299

מייל:

אתר: אתר האולפנא