הדפסה
אולפנות -

אולפנת עפרה

.
האולפנא בעפרה הינה בית החינוך האזורי השש-שנתי. ככזאת, אוצרת בתוכה האולפנא מגוון של בנות המהות פסיפס אנושי מרתק ומעשיר

על מנת להגיע לכל בת ובת מציעה האולפנא מגוון של פעילויות חינוכיות המתקיימות בעיקר בלילות הפנימייה, בימי שני ורביעי, ע"י אנשי צוות מהאולפנא ומחוצה לה.

מערכת הקשרים והיחסים בין אנשי הצוות לבנות הינה מערכת חמה ומשפחתית. אנו רואים בבנות שותפות אמיתיות לשיח ולעיצוב היום-יום באולפנא ובקביעת הפעולות בהן אנו והן רוצים לפעול.

 בלב ליבה החינוכי של האולפנא נמצאת התורה, כי היא "חיינו ואורך ימינו ובה נהגה יומם ולילה".

אנו מחנכים את בנותינו לקיום תורה מתוך עומק, הבנה והפנמה. בחקר ובחשק לומדות בנותינו סוגיות משמעותיות המחברות תורה לחיים והמקדשות את החול. תוכניות אלו מצטרפות לתוכנית הלימודים העשירה והמיוחדת.

הבנות לומדות מתוך רצון לנצל את יכולתן ומתוך שאיפה להצליח ולהתקדם.

צוות המורים המיוחד של האולפנא, כמו גם מגוון מגמות הלימוד: פיזיקה, מחשבים, ביולוגיה, א"י, קולנוע, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, אומנות, ספרות והמקצועות המוגברים – הסטוריה, תנ"ך, תושב"ע ולשון מזכים את האולפנא מדי שנה באחוזים מרשימים ביותר של בנות הזכאיות לתעודת בגרות, ובפרסים יוקרתיים על עבודות מצטיינות.

אנו מרגישים חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל ולכן אנו מחפשים כיצד להשמיע את קולנו ולהביא את עצמנו לידי ביטוי והשפעה בה. בפעילויות החסד ובפעילויות החינוכיות-חברתיות, מושם דגש מרכזי על חיבור, הכרה ועזרה לציבורים שונים ומגוונים בעם ישראל בכלל, ובבנימין בפרט.

זוהי האולפנא – משפחה גדולה ומגוונת, החפצה לחבר תורה וחיים.

כתובת:ד.נ. מז' בנימין עופרה 90627

טלפון:02-9973789  02-9975049

אתר האולפנא